ŚWIAT ORI sklep medyczny, zielarnia, wypożyczalnia

Jarocin, ul. Wrocławska 49A
tel.: (62) 505 22 89
Jarocin, ul. Wolności 7
tel.: 791 165 105
Gostyń, ul. Wincentego Witosa 12
tel: 790 509 554

O firmie

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Witamy na stronie naszego sklepu prowadzonego przez osobę z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Prowadzimy sprzedaż sprzętu, wyrobów i artykułów medycznych, ortopedycznych i pomocniczych. Fachowy personel zatrudniony w sklepie w każdej chwili służy radą i pomocą w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu medycznego.

Dbając o wygodę naszych klientów przyjmujemy również zamówienia telefonicznie. Na terenie Jarocina  zapewniamy bezpłatną dostawę oferowanych produktów. Oferujemy Państwu konkurencyjne ceny. Jako sklep medyczny zapewniamy najwyższą jakość oferowanych produktów.

Sklep posiada umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na realizację zleceń refundowanych dot. m.in. zakupu pieluchomajtek dla dorosłych i dzieci, sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego.

Prowadzimy również wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego. W swojej ofercie posiadamy łóżka rehabilitacyjne elektryczne, koncentratory tlenu, wózki inwalidzkie, ssaki medyczne, balkoniki kroczące, 2, 3, 4- kołowe, kule, rampy podjazdowe, sprzęt fitness, stojaki do kroplówek.

Baza naszych produktów jest sukcesywnie powiększana. W przypadku, gdy nie znajdą Państwo szukanego produktu prosimy o kontakt.

Serdecznie zapraszamy!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]